Başkan Özsoy'dan bir yenilik daha

Erzurum'un Uzundere ilçe Belediye Başkanı Halis Özsoy, ilçeye bir tesis daha kazandırdı. Kaynak: Uzundere, yeniliklere doymuyor!

Başkan Özsoy'dan bir yenilik daha
03 Ekim 2018 - 10:53

25Haber- Uzundere Belediye Başkanlığına seçildiği günden beri, adından sıkca söz ettiren Belediye Başkanı Halis Özsoy, ilçesine tesis kazandırmaya devam ediyor.

İlçeye bir çok ilki gerçekleştiren Belediye Başkanı Halis Özsoy, bu kez de güreş stadyumu yaptı. Erzurum en geri kalmış ilçelerinden biri konumundayken, yaptığı çalışmalarla adeta ilçeye çağ atlatan Başkan Özsoy, son olarak da ilçenin büyük ihtiyacı olan Güreş stadyumunu yaparak, büyük bir eksikliği gidermiş oldu. Başkan Özsoy, "her yıl geleneksel olarak olarak düzenlediğimiz güreşlere, büyük rağbet oluyor. Erzurum'dan ve çevre illerden çok sayıda misafirimiz güreşleri izlemeye geliyor. Misafirlerimizi daha iyi bir ortamda ağırlamak için bu stadyumu yaptırdık" dedi.

Uzundere belediye Başkanı Halis Özsoy'un çalışmalarından memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, "Başkanımız  ilçemizi gözde bir hale getirdi. Başkanımızın daha çok şeyler yapacağına inancımız tam" diye konuştular.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum