Çat Halkı Sekmen'e Soruyor? Çat'a Yapılan Hizmetler Hangi İlçede Var?

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin basın merkezlerine servis ettiği haber yok artık dedirtti.. Servis ettikleri haberin başlığını ise 'ÇAT İLÇESİNDE SEKMEN RÜZGÂRI" olarak kendileri belirledi.

Çat Halkı Sekmen'e Soruyor? Çat'a Yapılan Hizmetler Hangi İlçede Var?
14 Mart 2019 - 20:59

25haber.com ÖZEL HABER / Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Çat ilçesini ziyaret etti. Çat'ın çehresini değiştiren CHP'li Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç'ın hizmetlerini görmezden gelen Sekmen, Çat'ın belediye başkanı AK Partili değil diye Arif Hikmet Kılıç'ın İlçeye hizmet getirmediğini ima ederek, AK Partili yerel yönetimlere emanet edilen tüm ilçelerin tarihte hiç görmedikleri hizmet ve yatırımlara kavuştuğunu söyledi.

 

Büyükşehir'in basın merkezlerine servis ettiği haberde konuşan Sekmen, “Erzurum’da AK Parti’nin yerel yönetim tarzı ve hizmet anlayışının ayrıcalığını yaşayan ilçeler ortada. Biz istiyoruz ki; bu seferberlikten Çat ilçemiz de faydalansın, gelişimin ve değişimin farkına artık Çat ilçemiz de varsın” dedi.

 

Türkiye'nin konuştuğu bir ilçe haline gelen Çat belediye başkanlığı'nı kazanarak Çat ilçesinin çehresini değiştiren Arif Hikmet Kılıç'ın yaptığı hizmetleri görmezden gelen başkan Sekmen, diğer ilçeleri örnek göstererek, 'Erzurum’da Tortum’dan Uzundere’ye, İspir’den Oltu ve Olur’a, Horasan’dan Pasinler’e, Aziziye’den Yakutiye ve Palandöken’e varıncaya kadar AK Partili yerel yönetimlere emanet edilen tüm ilçelerin tarihte hiç görmedikleri hizmet ve yatırımlara kavuştuğunun altını çizen Başkan Sekmen, “Gönül arzu eder ki; bu kervana Çat ilçemiz de dâhil olsun. AK Parti’nin üretken belediyecilik anlayışı bu ilçede de hâkim olsun. Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi, Erzurum’un Çat ilçesini de gönül belediyeciliği iklimi kuşatsın” dedi.

 

Büyükşehir'in basın merkezlerine servis ettiği haberin yayınlanmasının ardından Sekmen'in bu sözlerine tepki gösteren Çat halkı Sekmen'e soruyor?


- Hangi İlçede, Türkiye'nin konuştuğu bir BELEDİYE BİNASI yapıldı?


- Hangi İlçede, köyden ilçe merkezine gelen kadınların konaklayacağı KADIN DİNLENME EVİ yapıldı?


- Hangi İlçede, İlçeden İl merkezine gelen vatandaşların işlerini daha hızlı çözmek için KOORDİNASYON MERKEZİ yapıldı?


- Hangi İlçede, Türkiye'nin konuştuğu FESTİVAL yapıldı?


- Hangi ilçede, SOSYAL TESİS yapıldı?


- Hangi ilçede, TOPLU KONUT yapıldı?


- Hangi ilçede, İSLAM ESERLERİ MÜZESİ yapıldı?


- Hangi Belediye başkanı gece gündüz ilçe halkının yanında oldu?


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum