AKİD Genel başkanı Gözeler'in kandil mesajı

Anadolu Katılımcı İş Adamları Derneği (AKİD) Genel Başkanı Muhammed Zeki Gözeler Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Detaylar haberimizde...

AKİD Genel başkanı Gözeler'in kandil mesajı
27 Şubat 2020 - 14:54

 

Anadolu Katılımcı İş Adamları Derneği (AKİD) Genel Başkanı Muhammed Zeki Gözeler Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yayınladığı mesajında Başkan Gözeler,

Bu tür mübarek gün ve geceler Rabbimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, daha güzel bir hayat adına yeni bir başlangıç yapmak için önemlidir. Bizler bu mübarek günlerin kıymetini bilmeli ve ona göre ibadetlerimizi yerine getirmeliyiz.

Üç Aylar olarak bilinen rahmet, bereket ve mağfiret mevsimine bir defa daha girmiş bulunmaktayız diyen Genel Başkan Gözeler, Regaip Kandili’nin tüm İslam Alemine huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni etti.

Başkan Gözeler mesajının devamında  bu mübarek günlerin gerek iş dünyası alanındaki sorunların gerekse şehrin ve ülkemiz için diğer sıkıntılarının çözülmesi için bir vesile olmasını Yüce rabbimden niyaz ediyorum dedi.

Gözeler, peygamberimizin dilediği gibi Rabbimden bize Receb’i ve Şaban’ı hayırlı kılmasını ve bizi hayırlısı ile Ramazan’a ulaştırmasını diliyorum şeklinde konuştu.

Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimizin ve bütün İslam âleminin ve Erzurum’lu hemşehrilerimin üç aylarını ve Regâib Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin ve mübarek üç ayların, Müslümanların birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum